2015 m. balandžio 29 d., trečiadienis

Per daug turinio

Lyderiais negimstama, jais tampama.
Jais tampama kaip ir bet kuo kitu –
Per sunkų darbą.
                             Vince‘as Lombardi

Kvaila, sakysite, kad ir vidutinioku, matyt, tik per sunkų darbą tampama. O gal tai darbą atlieka ne tas, kurio likimas sprendžiamas? Bet iš tikrųjų, tiesiog, buvo kažkas atsakingas už tai, kad darbas būtų atliktas. Užrašyti sveikinimą, sumaketuoti, atspausdinti. Jums nuoširdžiai dėkoja tas, kuris paskutinę valandą iki negyvos linijos sunkiai dirba tam, kad nepastebėtumėte, jog kažkas ne taip.

Gal šiek tiek gaila, kad dalykas nepavyksta? Buvo anksčiau ir pavasario renginiams aidint aplink kartais kyla tas klausimas, kodėl visi tokie abejingi. O anksčiau buvo, kodėl lietuviškų knygų neskaitome. Yra per daug lietuviškų knygų, renginių aplink, straipsnių žiniasklaidoje. Pasirinkimas platus kaip jūra (bet kuri). Tiesiog pažymi viską ir nuspaudi, kad rodytų juos kaip skaitytus. Čia apie el. laiškus, žinoma. Pagalvokite, kiek daug nuoširdaus darbo ir pastangų yra pažymėta kaip šlamštas.

Įdėčiau ir įdomesnės muzikos, kad gal kas kitaip įdomaus būtų šiame įraše, bet jį rašau kol export'ina nuotraukas. Dėl to stringa kompiuteris perjunginėjant korteles. Kažką juk sudomino muzika. Arba komentaro laukelis. Iš tų gal trijų, kurie čia kažkodėl vis užsuka. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą