2017 m. gegužės 16 d., antradienis

Google how not to be boring!

Pasigūglinti, kaip geriau bendrauti - Tai siūlo Tinder'is, kai susirandi match'ą ir atsidarai langą, kad parašytum.

O taip - aš tai iš patirties sakau. Šiaip, nedaug socializuojuos ir šiaip man Tinder'is apylengviu debilumu  atsiduodavo. Ir tais žiemos rytais, kai šalta lipt iš lovos ir norisi nebent miegot arba žudytis, susapnavęs kokią mergaitę sau sakydavau, kad į tokias žemumas nepulsiu. Dalykai žinoma keičiasi. O aš, nors anaiptol neišsižadėjęs generalinės neapykantos galiausiai ėmiausi klaidžioti čiolių skelbimų labirintais. Aš pradėjau maigyti ragelį taip, kaip niekada anksčiau. Kad nepasimesčiau kaip šūdas uogienėje, susikūriau šiokius tokius guideline'us:

*naudojimosi gairėms reiktų kokių 40 eilučių kodo, kurį pašalinau*

*pašalinau ir radinių klasifikaciją. Toms gamtos gerybėms sugrupuoti vėlgi reiktų atskiro plataus rašinėlio*

Esant reikalui kurį nors iš pašalintų dar publikuosiu.

Rezultatai:
1. Feh. Internetas stumia, kad įprasta vaikino taktika yra laikinti viską ir rinkti max match, rašyt visom ir ieškot lengviausio kelio. Ok, aš 70% praspaudžiu iš pirmos nuotraukos.
2. 2 sutapimai per vieną parą. Dvigubai daugiau, nei tikėjausi. Nulis būtų liūdnokas, nors labai sąžiningas rezultatas. Tai turiu dabar dvi. Ir jau praktiškai turiu du reject'us.

Naujas achievement:
Surinkt 100 rejectų! Tada būsiu labai pasitikintis savimi, kai man bus specialiai px, ar ne? Šiaip tai nafik šito reikia, bet nors įdomu. (Arba ne taip jau ir įdomu.)

Papildyti rezultatai. Negavau šimto rejectų. Ir dar buvau susitikęs su viena mergina! Bent jau to faktas nenuginčijamai egzistuoja. Pats susitikimas (nepainiokite su pasimatymu) buvo tokia nuobodumo aukštikalnė, kad aš oficialiai alpinistas dabar. Toks pokalbis būtų pakenčiamas kokioj konferencijoj, kai nori prie kavos pakalbint patikusią pranešėją (išskirtinai patikusio pranešimo atveju). Galvoju, kad tuo tik sau įrodžiau savo socialinių įgūdžių lygį, kuris pramušęs grindyse skylę gyvena devyniais aukštais žemiau už mane. Ten kur jokia šviesa neprasiskverbia (nebent hard x-ray ir gamma). Tarsi tuo dar kadais buvo pagrindo abejoti. (Nebuvo.)

Pasirodo svarbiausia išvada yra ta, kad Tinderis nėra tokia skylė ir ten yra menki procentai fainų žmonių. Bet jų egzistavimo faktas neabejotinai nustatytas (!) ir gauti rezultatai nuoseklūs bei pakartojami (!). 

Iš to seka mano patarimas kiekvienam nemylinčiam žmogui: mėginkite, ieškokite, gūglinkite kaip nesusimauti, ir per neapibrėžtą laiko kiekį jūsų seksualinio gyvenimo kokybė šoktels į neįsivaizduojamas aukštumas, apie kurias nė nesvajojote.

Stumyklos darbo laikas ateina į pabaigą.
Įsimintiniauso pavasario, kuris, tarkime, prasidėjo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą