2017 m. vasario 11 d., šeštadienis

Apie drabužius. Čia rimtai

Opaaa, bičiuliai, kalendorius artimiausiu metu žada 14 dieną, kuri tikrai nėra valentino diena, nes Valentino diena buvo spalio 4 pernai, kai Valentinas nedavė Andriui dolerio.

Paprastai čia būna dviejų tipų žmonės: pirmojo tipo ir antrojo tipo. Konkrečiau tai vieni dabar laužo galvas, kaip antradienį nenuvilt savo partnerių, o kiti šitos dienos nesureikšmina. Tarp antrųjų dar yra potipis tokių, kurie verks į pagalvę dar ir kelias naktis po to. Bet ok, jie turi tokią teisę ir iš jų aš nesišaipau.

Kažkam visgi bus šventė, nes tądien bus šilta ir užsikurs visi dyzeliai (kas neturit dyzelio, visada yra Horn disel - +6%, kad būsit laimingi).

Kartais tarp žmonių pasitaiko tinklaraščių autoriai. Ir jie, o dabar ir aš, kaip nors reguliarų savo rašymą pritempia prie šitos progos. Pavyzdžiui, pasiūlo makiažo ar drabužių derinių. Aišku, dažniausiai tai merginų dalykas. Bet visgi, kas nutiktų, jei aš pagalvočiau apie keletą derinių bičiukams, nes nors šitų statistiškai daugiau ir jie turi daugiau matematinių šansų rasti sau porą, vistiek tarp jų pilna netikšų, kurie šiaip - faini žmonės, bet tai varžtelio, tai sagos trūksta.

Juk niekas nemato, kad tu fainas žmogus, jeigu tau sagos trūksta!

Pirmasis derinys. Ir paskutinis, nes kam jų reikia daugiau? Iš apačios: batai, kelnės (raskit diržą, kuris tinka prie batų - tai kindof svarbu), marškiniai ir švarkas. Batų nesimato, nes aš kambaryje po galais. Bet akivaizdu, kad tai juodi odiniai batai. Nes diržas.

Taip, mums lengva. Čia realiai gali būti ir kitokie marškiniai, kelnės ar švarkas. Paprasta. Bet kai pabandai derint spintoj bet ką su bet kuo, kažkaip pasitaiko problemų. Pasidalinsiu tuo, ką išmokau per paskutinius keletą metų, kaip tikslingai susirinkt drabužių spintą. Taip šitą reikia planuoti kaip ilgalaikį dalyką. Tam netgi yra įrankių, kaip Cladwell.

1. Raštai. Būna gražių drabužių, kurie turi raštus. Bendrai, galima derinti smulkų raštą su stambiu raštu. Bet kai turi kelnes, švarką ir marškinius, tai kažkas turi būti vienspalvis, arba būsi margutis. Mano taktika rinktis kuo daugiau vienspalvių drabužių. Tai belekaip užkelia suderinamumą. Marškiniai dažniausiai būna raštuoti, tokių lengviausia rasti. Todėl visa kita iš esmės tegul būna vienos spalvos.

2.  Dydis. Šitas turėjo būti pirmas. Nes tai svarbiausia. Vienas drabužis netinka tau ir derink ką nori - nieko neišeis. Tai nėra taip jau paprasta. Ypač prieš perkant kokį kostiumą ar švarką arba šiaip bet ką, verta pagooglint HOW "" SHOULD FIT? Pvz, kostiumas. Internetę pilna šitų.

3. Užrašai. Čia jau visiškai mano asmeninis pasirinkimas, bet mane jie užknisa. Aišku, automatiškai išvengiate užrašų, kai renkatės kelnes, marškinius ir švarką...

4. Kur viską rasti? Nėra vienos vietos. Bet ieškant tobulo dydžio, internetas atkrenta praktiškai. Todėl reikia aplankyti didelius prekybcentrius, kuriuose šiaip ar taip būnate, jei mieste gyvenat. Net jei jums tai ir nepatinka. Man irgi nepatinka. Bet vieną dieną atsidėjus matavimosi maratonui galima iš esmės penkiems metams žinoti, kur eisi, o kur - ne. O tada, svarbu neskubėti. Jei niekas netinka - tai ir neperki nieko. Todėl gera taktika yra reguliariai aplankyt žinomas vietas ir atsinaujinti drabužius, kol dar neskubi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą